Často kladené otázky

Informace o nožích:

 1. Jaké je oficiální specifikace nožů prodávaných v tomto internetovém obchodě?

  Tyto nože jsou repliky ve vysoké kvalitě inspirovány digitálními modely z populární počítačové hry.

 2. Jsou nože ostré nebo nenabroušené?

  Oba dva typy jsou v tomto internetovém obchodě k dispozici. Všechny nože mají tuto informaci uvedenou v popisu a parametrech.

 3. Mohou být nenabroušené nože nabroušeny později?

  Materiál nenabroušených nožů je stejný, jako u ostrých, tj. vhodný k výrobě nožů pro praktické použití. Je tedy možné nabrousit nůž v domácích podmínkách pomocí brusek a brousků, nicméně v tomto případě ztrácí zákazník záruku z důvodu neodborné úpravy zboží.

 

Doprava:

 1. Do kterých zemí zasíláte zboží?

  Zboží v tomto internetovém obchodě zasíláme na adresy v České a Slovenské Republice.

 2. Odkud je zboží zasíláno?

  Náš sklad je umístěn v blízkosti Brna a všechny údaje o skladové dostupnosti odpovídají reálné skladové kapacitě. Proto můžete počítat s rychlým doručením (obvykle v rámci dvou až tří pracovních dnů).

 

 INFORMACE O PLATBĚ A PROCESU OBJEDNÁVKY

 1. Jaké platební metody podporujete?

  Aktuálně je možné zboží uhradit dobírkou, hotově na pobočce Zásilkovna Z-Point, online platební kartou nebo bankovním převodem.

 2. V jaké měně je možné platit?

  Pro zásilky do České Republiky je možnost platit v Českých Korunách (CZK), pro zásilky do Slovenské Republiky je možnost platit v Eurech (EUR).

  Tip: Můžete si přepnout měnu v pravém horním rohu vedle ikonky nákupního košíku.

 3. Jak nakládáte s mými osobními informacemi?

  Všechny Vaše osobní informace jsou uchovávány dle předpisů a standardů GDPR. Používáme Vaši emailovou adresu pro účely zpracování objednávky a zasílání informací o průběhu objednávky a pokud nám udělíte povolení, můžeme ji použít k zaslání speciálních nabídek a slev. Platební údaje (u online plateb) nejsou uchovávány v našem obchodě a platba probíhá skrze certifikovanou platební bránu provozovanou třetí stranou. 

 4. Jaké jsou podmínky vrácení zboží?

  Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od momentu doručení přepravcem. Po překročení této lhůty Vám bohužel nemůžeme nabídnout výměnu nebo vrácení peněz. Pro více informací prosím navštivte stránku Vrácení zboží do 30 dnů.

 

Právní předpisy

 1. Jsou tyto nože povolené v mé zemi?

  Dle našich informací chladné zbraně, kam zapadají i nože prodávané v tomto internetovém obchodě, jsou bez jakýchkoliv omezení (co se držení týče) na území České i Slovenské Republiky. Nicméně Vás prosíme o prověření, zda se Vaše místní zákony nezměnily. Za případné zadržení zboží či právní postihy náš internetový obchod nenese žádnou zodpovědnost.

 2. Jaký je minimální věk pro zakoupení nože?

  Dle našich informací chladné zbraně, kam zapadají i nože prodávané v tomto internetovém obchodě, jsou bez jakýchkoliv omezení (co se věkové hranice týče) na území České i Slovenské Republiky. Nicméně požadujeme aby veškeré objednávky byly podány osobou starší 18 let, případně osobou mladší 18 let s povolením rodičů. Taktéž se zříkáme zodpovědnosti za případné zadržení zboží či právní postihy způsobené změnou místních zákonů či nepovoleného zacházení. Vytvořením objednávky souhlasíte s těmito podmínkami a potvrzujete, že nákup byl proveden legálně.